Strona glownaAktualnosci

Zapraszamy na ŚWIĘTO WÓD MINERALNYCH

2012-07-25 11:01:26

4 i 5 sierpnia odbędzie się kolejna edycja "ŚWIĘTA WÓD MINERALNYCH". Czeka na państwa wiele atrakcji artystycznych i oczywiście degustacja naszego bogactwa naturalnego - WÓD MINERALNYCH.

Zapraszamy państwa do spędzenia pierwszego sierpniowego weekendu w Muszynie. Jak co roku  w amfiteatrze „Zapopradzie” odbędzie się „ŚWIĘTO WÓD MINERALNYCH” impreza mająca na celu promocję walorów smakowych i zdrowotnych tutejszych wód mineralnych. Wydarzeniu temu towarzyszy wiele atrakcji.

Pierwszy dzień wypełni piosenka i kabaret. Na początek zaprezentuje się utalentowana młodzież z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Muszynie. Następnie przeniesiemy się na ciepłe południe Europy. Wystapi Gino Mennillo w repertuarze starych i nowych przebojów włoskiej piosenki.

We wczesnych godzinach wieczornych zaprezentują się gwiazdy uczestniczące w turnieju tenisowym „Klimek Cup” będą to: Michał Milowicz, Stan Borys, Kabaret „Rak”, Anna Guzik, Robert Rozmus, Urszula Dudziak, Alosza Awdiejew, Zbigniew Górny. Wieczór zakończy zabawa taneczna przy muzyce na żywo.

Drugi dzień rozpoczniemy programem dla dzieci pt. „Zuza i Bimbek” w wykonaniu Studia Teatralno – muzycznego „Fama”. Następnie zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Vivat!” z Sierakowa oraz mistrzowie Kick-boxingu. Do zabawy zachęci nas słoneczna muzyka w wykonaniu zespołu „Positive Massage”. Grupa składa się z ośmiu muzyków z okolic Nowego Sącza ich piosenki opowiadają o życiu, miłości radości i wierze głównie w rytmie reggae i ska. Pozytywnie nastawieni będziemy oczekiwać na wielką gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Około godziny 21:00 na deskach amfiteatru „Zapopradzie” wystąpi „KAYAH” wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Energiczna artystka oscylująca w swojej karierze wokół różnych stylów muzycznych. Nagrała wiele płyt a każda z nich zyskała dużą popularność.

Na pożegnanie ze „ŚWIĘTEM WÓD MINERALNYCH” odbędzie się pokaz ogni sztucznych i wakacyjna dyskoteka.

Zobacz afisz z pogramem

UA-22074793-1